Spygliuočiai

Eglė serbinė Bruns

Eglė serbinė  “Bruns” (Picea omorika)

Eglė serbinė Karel (picea omorika)

 Eglė serbinė “Karel” (Picea omorika)
Kaina nuo 12€

Eglė serbinė Nana (picea omorika)

Eglė serbinė “Nana” (Picea omorika)

Eglė serbinė Pendula (picea omorika)

Eglė serbinė “Pendula” (Picea omorika)

Eglė serbinė ( picea omorika)

Eglė serbinė (Picea omorika)

Kukmedis David

Kukmedis europinis “David” (Taxus baccata)

Kukmedis tarpinis Hillii

Kukmedis tarpinis “Hillii”(Taxus x media)
Kaina nuo 4€

Kukmedis tarpinis Hicksii

Kukmedis tarpinis “Hicksii” (Taxus x media)
Kaina nuo 4€

Pina nigrus

Juodoji pušis “Goldfinger” (Pinus nigra)
Kaina nuo 15€

Kalninė pušis (Pinus mugo)

Kalninė pušis (Pinus mugo)
Kaina nuo 4€

Pušis kalninė var. pumilio (pinus mugo)

Pušis kalninė var. pumilio (Pinus mugo)

cof

Tuja vakarinė “Smaragd” (Thuja occidentalis)
Kaina nuo 2€

Turite klausimu

Tai viena gražiausių, ypač siaura laja augančiu eglių. Ji per 10 metų užauga apie 3 m. į aukštį ir 0,5 m. į plotį. Sodinama mažesnėse erdvėse, alpinariumuose, puikiai žiūrisi šiuolaikinės architektūros fone.

Tai lėtai auganti (per 10 metų apie 50-70 cm), tanki, rutulinė eglutė. Spygliai trumpi, tamsiai žali su mėlynu atspalviu. Sodinama alpinariumuose, pavieniui arba grupėse su kitais augalais. Galima įrėminti įvažiavimus bei įvairius takelius.

Kaina nuo 12€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Viena iš gražiausių lėtai augančių, tankios, kūgiškos formos eglučių. Ji visiškai atspari šalčiui, mėgsta saulėtas ar pusiau saulėtas vietas, bet pakenčia ir pavėsį. Rekomenduojame sodinti pavieniui arba grupėmis su žemaūgiais spygliuočiais bei lapuočiais krūmais.

Labai gražus, vidutinio augimo, augantis nusvirusiomis šakomis žemyn, siaurai kūgiška laja medelis. Spygliai ilgoki, tamsiai žali su sidabro spalvos apačia. Šis medelis visiškai atsparus šalčiui, sodinamas saulėtoje vietoje, bet puikiai jaučiasi ir daliname pavėsyje. Auginamas grupėmis, eilėmis, pavieniui derinant su kitais augalais arba kaip soliteras atviroje vietoje.

Tai į sibirinį kėnį panaši, siaurai kūgiška, iki žemės šakota eglė. Jos šakos trumpos, išlinkusios. Šių medelių viršūnės yra kylančios aukštyn, spygliai ryškiai žali, o spyglių apačios - balsvos. Ši eglutė yra vertingas miestų sodų ir sodybų medelis, auginamas pavieniui, grupėmis arba eilėmis. Kadangi šių eglių laja yra siaura, jomis gali būti atskiriami kaimyninių sodų sklypai, individualūs namai.

Vertikaliomis šakomis, siaura kolonine forma augantis visžalis medelis. Tai palyginti naujos veislės, išskirtinai gražus kukmedis, kuris, kaip ir dauguma kukmedžių, kuo puikiausiai jaučiasi tiek saulėtoje vietoje, tiek visiškame pavėsyje.

Pakankamai sparčiai, kolonine forma augantis kukmedis. Spygliai tamsiai žali, platūs, šakos vertikaliai kylančios į viršų. Medelis pakantus karpymui, todėl plačiai naudojamas formuotiems augalams, gyvatvorėms. Vienos iš gražiausių ir prabangiausiai atrodančių tai iš kukmedžių suformuotos gyvatvorės. Auginant platesnę gyvatvorę jos galima ir nekarpyti. Auga saulėtoje vietoje, bet geriausiai jaučiasi daliniame arba visiškame pavėsyje.

Kaina nuo 4€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Šis kukmedis kaip ir "Hillii" koloninės formos, tik augantis sparčiau. Rudenį pasipuošia raudonomis uogomis. Spygliai tamsiai žali, platūs, šakos vertikaliai kylančios į viršų. Medelis pakantus karpymui, todėl plačiai naudojamas formuotiems augalams, gyvatvorėms. Vienos iš gražiausių ir prabangiausiai atrodančių tai iš kukmedžių suformuotos gyvatvorės. Auginant platesnę gyvatvorę jos galima ir nekarpyti. Auga saulėtoje vietoje, bet geriausiai jaučiasi daliniame arba visiškame pavėsyje.

Kaina nuo 4€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Natūralios formos, vidutinio augimo, dekoratyvinė pušis. Pasižymi ilgais, vasaros metu šviesiai žalsvais, o kitais metų laikais, ryškiai geltonai spygliais.

Kaina nuo 15€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Tai dažniausiai sutinkamas, per 10 metų iki 3 metrų aukščio ir panašaus pločio užaugantis, iki žemės šakotas krūmas arba kreivaliemenis medelis. Mėgstantis šviesą, bet gerai auga ir daliname pavėsyje, atsparus šalčiui, nereiklus dirvožemiui ir drėgmei. Kalninės pušys naudojamos formuotėms augalams, auginamos pavieniui, grupėmis, sodinamos gyvatvorėms, labai dažnai jomis apželdinami šlaitai.

Kaina nuo 4€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Lėtai augantis (per 10 metų apie 70 cm aukščio ir panašaus pločio), tankus, išsikerojęs, palei žemę besidriekiančiomis ir aukštyn augančiomis šakomis krūmelis. Kaip ir visos kalninės pušys mėgsta saulėtas vietas, drėgmei ir dirvožemio derlingumui nereikli. Rekomenduojama sodinti alpinariumuose, pavieniui arba grupėmis.Jomis dažnai apželdinami ir sutvirtinami šlaitai, kuo puikiausiai auga vazonuose terasose ar trinkelėmis grįstuose kiemuose.

Manome, kad iš koloninių tujų, tai viena iš gražiausių ir populiariausia veislė. Šakelės smulkios, tamsiai žalios, žiemą neruduojančios. Šios tujos auginamos pavieniui, grupėmis, bet dažniausiai gyvatvorėms, į 1 metrą sodinant 2 vnt.

Kaina nuo 2€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)