Kukmedžiai

Kukmedis David

Kukmedis europinis “David” (Taxus baccata)

Kukmedis tarpinis Hillii

Kukmedis tarpinis “Hillii” (Taxus x media)
Kaina nuo 4€

Kukmedis tarpinis Hicksii

Kukmedis tarpinis “Hicksii” (Taxus x media)
Kaina nuo 4€

Turite klausimu

Vertikaliomis šakomis, siaura kolonine forma augantis visžalis medelis. Tai palyginti naujos veislės, išskirtinai gražus kukmedis, kuris, kaip ir dauguma kukmedžių, kuo puikiausiai jaučiasi tiek saulėtoje vietoje, tiek visiškame pavėsyje.

Pakankamai sparčiai, kolonine forma augantis kukmedis. Spygliai tamsiai žali, platūs, šakos vertikaliai kylančios į viršų. Medelis pakantus karpymui, todėl plačiai naudojamas formuotiems augalams, gyvatvorėms. Vienos iš gražiausių ir prabangiausiai atrodančių tai iš kukmedžių suformuotos gyvatvorės. Auginant platesnę gyvatvorę jos galima ir nekarpyti. Auga saulėtoje vietoje, bet geriausiai jaučiasi daliniame arba visiškame pavėsyje.

Kaina nuo 4€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Šis kukmedis kaip ir "Hillii" koloninės formos, tik augantis sparčiau. Rudenį pasipuošia raudonomis uogomis. Spygliai tamsiai žali, platūs, šakos vertikaliai kylančios į viršų. Medelis pakantus karpymui, todėl plačiai naudojamas formuotiems augalams, gyvatvorėms. Vienos iš gražiausių ir prabangiausiai atrodančių tai iš kukmedžių suformuotos gyvatvorės. Auginant platesnę gyvatvorę jos galima ir nekarpyti. Auga saulėtoje vietoje, bet geriausiai jaučiasi daliniame arba visiškame pavėsyje.

Kaina nuo 4€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)