Eglės

Eglė serbinė Bruns

Eglė serbinė  “Bruns” (Picea omorika)

Eglė serbinė Karel (picea omorika)

 Eglė serbinė “Karel” (Picea omorika)
Kaina nuo 12€

Eglė serbinė Nana (picea omorika)

Eglė serbinė “Nana” (Picea omorika)

Eglė serbinė Pendula (picea omorika)

Eglė serbinė “Pendula” (Picea omorika)

Eglė serbinė ( picea omorika)

Eglė serbinė (Picea omorika)

Turite klausimu

Tai viena gražiausių, ypač siaura laja augančiu eglių. Ji per 10 metų užauga apie 3 m. į aukštį ir 0,5 m. į plotį. Sodinama mažesnėse erdvėse, alpinariumuose, puikiai žiūrisi šiuolaikinės architektūros fone.

Tai lėtai auganti (per 10 metų apie 50-70 cm), tanki, rutulinė eglutė. Spygliai trumpi, tamsiai žali su mėlynu atspalviu. Sodinama alpinariumuose, pavieniui arba grupėse su kitais augalais. Galima įrėminti įvažiavimus bei įvairius takelius.

Kaina nuo 12€
(Kainos gali keistis priklausomai nuo augalo dydžio)

Viena iš gražiausių lėtai augančių, tankios, kūgiškos formos eglučių. Ji visiškai atspari šalčiui, mėgsta saulėtas ar pusiau saulėtas vietas, bet pakenčia ir pavėsį. Rekomenduojame sodinti pavieniui arba grupėmis su žemaūgiais spygliuočiais bei lapuočiais krūmais.

Labai gražus, vidutinio augimo, augantis nusvirusiomis šakomis žemyn, siaurai kūgiška laja medelis. Spygliai ilgoki, tamsiai žali su sidabro spalvos apačia. Šis medelis visiškai atsparus šalčiui, sodinamas saulėtoje vietoje, bet puikiai jaučiasi ir daliname pavėsyje. Auginamas grupėmis, eilėmis, pavieniui derinant su kitais augalais arba kaip soliteras atviroje vietoje.

Tai į sibirinį kėnį panaši, siaurai kūgiška, iki žemės šakota eglė. Jos šakos trumpos, išlinkusios. Šių medelių viršūnės yra kylančios aukštyn, spygliai ryškiai žali, o spyglių apačios - balsvos. Ši eglutė yra vertingas miestų sodų ir sodybų medelis, auginamas pavieniui, grupėmis arba eilėmis. Kadangi šių eglių laja yra siaura, jomis gali būti atskiriami kaimyninių sodų sklypai, individualūs namai.